För mer information om nätverket och att ansluta sig, kontakta Navet på info@exdin.com eller följande personer direkt:

Intresserad av att ansluta dig till ExDIN? Läs mer om anslutningsprocessen här.

Styrgrupp

Ordförande: Christer Svensson, christer.svensson@ltblekinge.se
Tova Johansson Marknell, tova.johansson.marknell@regiongavleborg.se
Anders Edsjö, anders.edsjo@skane.se
Christer Kjellström, christer.kjellstrom@unilabs.com
Johan Lindholm, dr.johan.lindholm@gmail.com
Kerstin Silfver, kerstin.silfver@regionjh.se
Charlotte Andersson, Charlotta.Andersson@vll.se
Hans Winberg, hans.winberg@leadinghealthcare.se
Christina Kling Hassler, christina.kling-hassler@sll.se
Simon Häger, simon.hager@sectra.com

Anslut dig till ExDIN